Хорольський завод дитячих продуктів харчування атакували рейдери

01.10.18 Super User 412 0

28 вересня рейдери напали на наш завод дитячих продуктів харчування у Хоролі (Полтавська область).

О 6 ранку на територію заводу намагалися проникнути невідомі озброєні люди в формі правоохоронних органів без розпізнавальних знаків. Вони заблокували вхід для робітників підприємства.

Та це далеко не перший напад на наше виробництво. Вже три роки унікальний та єдиний в Україні завод дитячого харчування потерпає від рейдерства. Його намагається захопити Георгій Сажинов за сприянням Чагаровського Вадима Петровича - голови Ради директорів Союзу молочних підприємств України, та інформаційною підтримкою Всеукраїнської Аграрної Ради.

У свій час Сажинов володів 90% акцій виробництва, яке випускає відомі багатьом поколінням українців дитячі суміші “Малыш” та “Малютка”. Він продав свої акції, а пізніше заявив, що майно в нього відібрали незаконно. Тож він вирішив повернути собі контроль над підприємством, яке наростило обсяги виробництва і стало дуже успішним.

На той час Георгій Сажинов вже втік з Росії, де його звинувачують у шахрайстві з кредитними коштами російського банку "ВТБ".

За інформацією з компетентних джерел, українським спецслужбам відомо про те, що Сажинов вже давно фінансує терористичну організацію "ДНР", проте до відповідальності за підтримку сепаратистів українські правоохоронці його не притягають. Чому - невідомо.

Зараз Хорольский завод дитячих продуктів харчування працює у звичайному режимі та продовжує виробляти корисні та смачні продукти для ваших малюків.

Це важливо знати!