ПРО КОМПАНІЮ

Схвалено

Схвалено

Нормативна документація розроблена і погоджена спеціалістами Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Мерзєєва НАМН України й перевірена Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів «Укрметртестстандарт».

Дотримання міжнародних стандартів

Дотримання міжнародних стандартів

Особлива увага приділяється нагляду за якістю. Ретельний контроль виконується на кожному з етапів виробництва: від розробки рецептури до безпосереднього запуску. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009 та НАССР і сертифікована відповідно до вимог українського законодавства.

Без використання пальмової олії

Без використання пальмової олії

Жировий компонент продукції заводу складається із суміші молочного жиру і рослинних олій: кукурудзяної, рапсової, кокосової. Ми не використовуємо пальмову олію!

Використовуємо коров'яче молоко

Використовуємо коров'яче молоко

Під час виготовлення дитячих сумішей пильну увагу направлено на сировину, з якої виготовляємо продукцію. Саме тому, однією з умов під час придбання сировинних матеріалів, є віддаленість виробництва від міст-мільйонників. Закупівля сировини відбувається тільки у вітчизняних постачальників, перевірених часом. Це дає нам змогу створювати якісну продукцію за доступною ціною.

Це важливо знати!