Сотні малюків отримали свій Пакунок "Ма!Ля!"
![](https://www.malysh.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_9746-scaled.jpg)
Маючи одну спільну мету – подбати про малюків, чиє дитинство назавжди затьмарене війною, великі українські компанії обʼєдналися та запустили благодійний проєкт Пакунок «Ма!Ля!».
Бренди, серед яких і наше підприємство, зібрали бокси з найнеобхіднішими товарами власного виробництва, аби благодійно передати до родин, які цього потребують.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Кому саме дісталися Пакунки, визначила громадська організація «Фонд Маша», а доставила все необхідне компанія Нова пошта в рамках проєкту Гуманітарна пошта України.
Об’єднавшись разом, ТОВ “Хорольський завод дитячих продуктів харчування”, Наша Ряба, Biosphere Corporation, Bob Snail Равлик Боб, Нова пошта і Фонд Маша вкотре довели – у єдності наша сила!
А постійна підтримка бізнесом українців, дорослих і малюків, – запорука щасливого майбутнього нашої країни!