Відновлено співпрацю з мережею АТБ
![](https://www.malysh.ua/wp-content/uploads/2022/03/03-22-post-atb-2-.jpg)
Аби якнайшвидше закрити питання з нестачею дитячого харчування для найменшеньких у цей складний час, відновлено постачання продукції заводу до мережі АТБ.
⠀
На полицях деяких магазинів вже можна знайти, а в інших поступово з’являться такі позиції: “Малютка”, “Малютка Premium” та “Малиш”. Тому тепер при пошуках улюблених сумішей звертайте увагу також й на дану мережу.
⠀
Як виробник, ми не маємо інформації про подальше розповсюдження продукції по магазинам. З цього та інших питань звертайтеся за телефоном гарячої лінії АТБ.
⠀